top of page

          Selam panpalarım, Benim adım Aleksey ya da sadece Alex.          Ben kısacası ESL ve Best Of the Best(BOB) gibi pek çok LAN turnuvası kazanmış profosyonel bir Half Life - Adrenaline Gamer oyuncusuyum bu yüzden 2013'deki oyuna ara verdiğim süreye kadar dünya şampiyonuydum. Hala pek çok kişi benim Dünyadaki en iyi oyuncu olduğumu düşünüyor ama ben öyle düşünmüyorum.

      Daha genç ve bu oyunu daha hızlı öğrenen pek çok güçlü oyuncular var ama ben zirvede kalmayı deniyorum. Günümüzde farklı turnuvalara ev sahipliği yaparak, frag videoları ve eğlenceli videolar oluşturarak, WorldSpawn, Rayvex, Term, Spydah, Rammy Castilio ve diğer oyuncular gibi tarihin en iyi Half-Life oyuncularına karşı oynadığım eski demoları yükleyerek bu oyunu canlı ve ayakta tutmaya çalışıyorum.

      Bu sitede Half Life için ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz, Sprites ve Model dosyalarımı indirip kullanmaktan çekinmeyin. Turnuvalara katılmayı unutmayın. Ve tabii ki benim Turnuva ödülleri için kullandığım parayı bana bağışta bulunarak destek olabilirsiniz.

bottom of page